BUTY OXYPASSDzięki swojej uniwersalności profesjonalne buty zawodowe marki Oxypass świetnie sprawdzają się w wielu branżach - medycznej, farmaceutycznej, spożywczej itp.

Oferta marki Oxypass skierowana jest także do osób, które cierpią na różne dolegliwości ze strony kończyn dolnych i kręgosłupa lub narażone są na ryzyko wystąpienia takich dolegliwości np. z powodu nadwagi lub intensywnego wysiłku fizycznego.

Marka cieszy się zaufaniem w prestiżowych hotelach, produkcjach spożywczych, placówkach medycznych, gabinetach - a także u wielu klientów indywidualnych zmierzających się z różnego typu dolegliwościami
zdrowotnymi.


BUTY ARCOPEDICOArcopedico – obuwie zrodzone w umyśle geniusza z zamysłem zapewnienia odpowiedniego wsparcia dla łuku stopy, zawdzięcza swój sukces przede wszystkim jednej idei: SOS dla stóp.

Jest to nowość w naszym gabinecie, markę Arcopedico charakteryzuje opatentowana podeszwa oraz wkładka dopasowana do anatomicznego kształtu stopy, umożliwiająca odpowiednie rozłożenie ciężaru, aby zapobiegać zmęczeniu stóp i nóg. Każdy but ma skórzaną wkładkę i dopasowuje się do stopy. Jednym z sekretów obuwia Arcopedico jest jego wyjątkowo lekka konstrukcja, która jest możliwa dzięki specjalnej opatentowanej wtryskowej metodzie produkcji podeszwy.

 Wszystkie buty wykonane są z lekkich, przewiewnych materiałów, których niewątpliwą zaletą jest możliwość prania w pralce, a dzięki podwójnie wzmocnionemu sklepieniu dają one oparcie nawet najbardziej wymagającym stopom.

W naszym gabinecie istnieje możliwość obejrzenia obuwia, oraz dopasowania najlepszego modelu pod czujnym okiem Pani Podolog.