MANICURE ŻELOWY

Manicure żelowy -  to jedna z najbardziej popularnych metod stylizacji paznokci. Jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia.

Można wykonać go zarówno na naturalnej płytce paznokcia, jak i w przedłużeniu na formie do wymaganej przez klienta długości, a także charakteryzuje się dowolnością w modelowaniu kształtu paznokcia.

Jest to metoda stylizacji z zastosowaniem utwardzania w lampie LED

MANICURE HYBRYDOWY

 


Manicure hybrydowy - jest alternatywą dla manicure klasycznego, wygląda bardzo naturalnie, niczym tradycyjny lakier, natomiast jego trwałość jest o wiele dłuższa (nawet do 4 tyg)  poprzez utwardzenie w lampie LED - wykonujemy go na naturalnej płytce, z możliwością nadbudowy bazą lub delikatnym przedłużeniem ok 1mm.
MANICURE TYTANOWY

KOLOR & WITAMINY 

Manicure tytanowy - to połączenie zdrowych i zadbanych paznokci. Jest to świetna alternatywa dla stylizacji hybrydowych czy też żelowych. W składzie preparatów na których wykonujemy stylizację znajdują się - wit. E, A, D3, B5 oraz wapń dzięki czemu paznokcie chronione są przed rozwarstwianiem się oraz łamaniem się.

* w procesie tworzenia stylizacji nie wykorzystujemy lampy UV.MANICURE JAPOŃSKI

POMOC PO UCIĄŻLIWYCH STYLIZACJACH, A TAKŻE REGENERACJA OSŁABIONEJ PŁYTKIManicure japoński - polecamy dla osób, które chcą polepszyć stan swoich paznokci, a jednocześnie pragną uzyskać efekt zdrowego paznokcia, z połyskiem. Głównie polecamy dla osób, których stan paznokci jest kiepski po uciążliwych stylizacjach, a także dla tych, którzy chcą je po prostu wzmocnić.
Jest to zabieg typowo pielęgnacyjny i trzeba go powtarzać co 2-3 tygodnie, aby uzyskać efekt zregenerowanych paznokci - warto zasięgnąć profesjonalnej porady kosmetyczki, w celu umówienia kolejnych wizyt, tak aby zabieg był skuteczny, a efekty były satysfakcjonujące dla Ciebie.

keratyna, pyłek pszczeli, krzemionka z Morza Japońskiego, witaminy z grupy A i E - to profesjonalne składniki zawarte w preparatach, którymi wykonujemy manicure - powodują One pobudzenie krążenia krwi, co za tym idzie: paznokieć zaczyna rosnąć, wzmacnia się. Nie ulega rozdwajaniu się, czy też łuszczeniu.