MANICURE TYTANOWY

KOLOR & WITAMINY 


Manicure tytanowy - to połączenie zdrowych i zadbanych paznokci. Jest to świetna alternatywa dla stylizacji hybrydowych czy też żelowych. W składzie preparatów na których wykonujemy stylizację znajdują się - wit. E, A, D3, B5 oraz wapń dzięki czemu paznokcie chronione są przed rozwarstwianiem się oraz łamaniem się.

* w procesie tworzenia stylizacji nie wykorzystujemy lampy UV.MANICURE JAPOŃSKI

POMOC PO UCIĄŻLIWYCH STYLIZACJACH, A TAKŻE REGENERACJA OSŁABIONEJ PŁYTKIManicure japoński - polecamy dla osób, które chcą polepszyć stan swoich paznokci, a jednocześnie pragną uzyskać efekt zdrowego paznokcia, z połyskiem. Głównie polecamy dla osób, których stan paznokci jest kiepski po uciążliwych stylizacjach, a także dla tych, którzy chcą je po prostu wzmocnić.
Jest to zabieg typowo pielęgnacyjny i trzeba go powtarzać co 2-3 tygodnie, aby uzyskać efekt zregenerowanych paznokci - warto zasięgnąć profesjonalnej porady kosmetyczki, w celu umówienia kolejnych wizyt, tak aby zabieg był skuteczny, a efekty były satysfakcjonujące dla Ciebie.

keratyna, pyłek pszczeli, krzemionka z Morza Japońskiego, witaminy z grupy A i E - to profesjonalne składniki zawarte w preparatach, którymi wykonujemy manicure - powodują One pobudzenie krążenia krwi, co za tym idzie: paznokieć zaczyna rosnąć, wzmacnia się. Nie ulega rozdwajaniu się, czy też łuszczeniu.

W naszym gabinecie wykonasz także: 

podstawowy manicure klasyczny & hybrydowy.