PEELING KAWITACYJNY


Peeling kawitacyjny - to peeling z wykorzystaniem ultradźwięków do złuszczania naskórka. Głowica aparatu w kontakcie z wodą lub odpowiednio dobranym tonikiem, wywołuje zjawisko kawitacji polegające na wytwarzaniu w cieczy pęcherzyków gazu i ich pękaniu, a to z kolei powoduje odrywanie się martwych komórek naskórka. 

Peeling złuszcza powierzchownie, w obrębie warstwy rogowej skóry.

Świetnie oczyszcza skórę z martwego naskórka, bakterii, grzybów, sebum i reszty kosmetyków.

Polecamy dla każdego typu cery, zwłaszcza cery tłustej.

Wskazania do zabiegów: skóra przetłuszczająca się, trądzikowa, zmarszczki, przebarwienia i blizny, zaskórniki, rozszerzone pory, potrzeba ujędrnienia skóry, przyśpieszenia jej metabolizmu, oraz krążenia powierzchownego, potrzeba stymulowania odnowy komórkowej, potrzeba stymulowania produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. 

Przeciwwskazania do zabiegów: nadczynność i niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, gorączka, ciężki stan ogólny, niewydolność krążenia, ropne dermatozy, stany zapalne przebiegające z podwyższoną temperaturą, nerwica wegetatywna, ciąża, osteoporoza, zakrzepowe zapalenie żył, czynny proces gruźliczy, nowotwór, rozrusznik serca, implanty metalowe, inne ciężkie choroby tutaj nieujęte.

Częstotliwość wykonywania - w zależności od potrzeb skóry klienta, zazwyczaj jest to co około 3-4 tygodnie.

Najlepiej ok. tydzień przed wykonaniem zabiegu peelingu kawitacyjnego unikać jakiejkolwiek innej formy złuszczania naskórka (innych profesjonalnych zabiegów, czy też preparatów drogeryjnych)

Makijaż, basen, sauna, lub solarium wskazane dopiero po upłynięciu 24 godzin.


OCZYSZCZANIE WODOROWE


Oczyszczanie wodorowe - jest absolutnym hitem.
Zabieg jest przeznaczony dla każdego rodzaju cery, wykorzystujemy w Nim terapię aktywnym wodorem, który jest najlżejszym pierwiastkiem - dzięki czemu ma zdolność penetracji do głębokich warstw w skórze. 
Wodór wprowadzany jest specjalną głowicą na miejsce, które poddajemy zabiegowi (np. twarz, szyja, dekolt) w strudze
wody pod głębokim ciśnieniem, co powoduje, że doskonale złuszcza i oczyszcza warstwę rogową naskórka.
Zaletą oczyszczania wodorowego jest również działanie anty-aging - zabieg ten neutralizuje wolne rodniki oraz wspaniale dotlenia i nawilża skórę. 
Przeciwwskazania do wykonania zabiegów: nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, aktywne infekcje w organiźmie, gorączka, ciąża, karmienie piersią, obecność w organizmie rozrusznika serca, zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, aktywna opryszczka.
Częstotliwość wykonywania - w zależności od potrzeb skóry klienta, zazwyczaj jest to co około 3-4 tygodnie.
Po wykonaniu zabiegu zalecane jest nienakładanie makijażu od 24-48 godzin. Nie korzystamy również z basenu, ani sauny. 

SONOFOREZA


Sonoforeza - to zabieg w którym wykorzystuje się ultradźwięki do wprowadzania do tkanek substancji aktywnych.
W zabiegu związki aktywne dobierane są do indywidualnych potrzeb skóry danego klienta. Fale ultradźwiękowe dzięki wywoływaniu zmian w tkankach, ułatwiają penetrację wprowadzanym substancjom aktywnym (serum, ampułka).
Przeciwwskazania do zabiegów: ogólne i miejscowe ostre stany zapalne i bólowe, gorączka, ciężki stan ogólny, dermatozy w okolicy zabiegowej, przerwanie ciągłości naskórka, niezakończony wzrost kostny, obecność implantów i innych elementów metalowych w polu zabiegowym, zaawansowana niewydolność krążenia wieńcowego i obwodowego, zakrzepowe zapalenie żył, zmiany miażdżycowe naczyń, ciąża, nowotwory i stany po ich usunięciu, gruźlica, nerwica wegetatywna, rozrusznik serca, inne ciężkie choroby tutaj nieujęte. FALE RADIOWE


Fale radiowe - to zabieg z wykorzystaniem emitowania fal elektromagnetycznych, o częstotliwości radiowej. Powodują zjawisko diatermii, czyli głębokiego podgrzania. W wyniku podgrzania, włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napinają się, odnawiając swoją strukturę. Wzrost temperatury działa także na fibroblasty - stymuluje je do produkcji elastyny i kolagenu.

Dzięki RF następuje pobudzenie odnowy skóry. Twarz po zabiegu jest odmłodzona i promienna.

Wskazania do zabiegów na skórę twarzy, szyi i dekoltu: zaburzenia stanu odżywienia skóry, skóra ziemista, posiadająca niekorzystny koloryt, obniżenie napięcia i elastyczności skóry, obniżenie napięcia tkanki mięśniowej, zmarszczki, podwójny podbrudek, zaburzony owal twarzy, cienie i worki pod oczami, opadające powieki.

Przeciwwskazania do zabiegów: ostre, miejscowe i ogólne stany zapalne, gorączka, ciężki stan ogólny, zaburzenia krążenia wieńcowego i obwodowego, zmiany miażdżycowe naczyń, zaburzenia naczynioruchowe naczyń obwodowych, choroby przebiegające ze skłonnością do krwawień, stany pourazowe z obecnością obrzęku, obecność metalu w organizmie, ciąża, nowotwory (stany ponowotworowe - okres do 5 lat), gruźlica, rozrusznik serca, zastawka, implanty(wszelkiego typu metalowe implanty w ciele oraz w miejscu poddawanym zabiegowi - np. aparat ortodontyczny, druty w żebrach, implanty w żebrach ), ciąża, karmienie piersią, epilepsja, stwardnienie rozsiane, nieregulowana cukrzyca, nadczynność i niedoczynność tarczycy, ropnie tkanek miękkich, stawów i kości, ostre zapalenie stawów i kości, zaburzenia krzepliwości, skłonność do różnych krwawień, obrzęki nieznanego pochodzenia, guzki nieznanego pochodzenia, neuropatie, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, ostre stany zapalne zatok, oparzenia skóry, okres leczenia po oparzeniach, wszczepione urządzenie do neurostymulacji w organizmie, okres 48 godzin po przebytej operacji, złote nici, botoks w przeciągu ostatnich 10 miesięcy, zlote nici w skórze (możliwość wykonania zabiegu dopiero po 2 latach), implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu, które poddajemy do wykonania zabiegu - tzw. "wypełniacze" tj. m.in kwas hialuronowy, wkładki silikonowe (jeśli zabieg wykonywany jest na piersiach), spirala antykoncepcyjna (jeśli zabieg wykonywany jest na brzuchu), alkohol najpóźniej 24 godziny przed zabiegiem, miesiączka (jeśli zabieg wykonywany jest na brzuchu), antybiotykoterapia, inne ciężkie choroby tutaj nieujęte.

Częstotliwość wykonywania - zalecamy od około 5-10 zabiegów, powtarzanych co 10-14 dni, natomiast samą terapię można wykonywać raz na pół roku, lub raz na rok, tylko po to, aby podtrzymać rezultaty.

Ważne, by przed wizytą w szczególności dbać o stan swojej skóry, (nie doprowadzamy do jej nadmiernego podrażnienia!)

Po zakończeniu zabiegów następuje konieczność unikania zimnej wody, sauny, gorącej wody. Używamy preparatów silnie nawilżających!