MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMIDo jego wykonania używa się kamieni półszlachetnych oraz kryształów górskich. Masaż ma  dobroczynny wpływ na skórę, tkanki i mięśnie oraz psychikę. Ciepło kamieni niweluje stres, wprawia umysł w stan głębokiego relaksu. Dodatkowo wspomaga wchłanianie oleju, który odżywia i nawilża skórę. Redukuje bóle mięśni i stawów. Szczególnie polecany przy chorobach reumatologicznych, stanach pourazowych, zmęczeniu oraz nerwice typu psychogennego. Masaż kamieniami łączymy z aromaterapią, układając w poszczególnych miejscach na ciele ówcześnie już w nie wtarte olejki eteryczne. 

Efektem tego masaży jest: odżywiona skóra, poprawa jędrności i elastyczności, odprężenie i relaks, poprawa krążenia krwi, redukcja bólów mięśni, stawów, głowy (bólów somatycznych) zmniejszenie obrzęków, większa regeneracja mięśni po wysiłku, zmniejsza skutki stresu.

Czas trwania zabiegu: 60 min.


Refleksoterapia Stóp


Zabieg jest dla każdego, jedynym przeciwskazaniem są - zmiany skórne w obrębie stóp.

To bardzo przyjemny, odprężający masaż ,reguluje pracę organizmu, poprzez ucisk poszczególnych obszarów powierzchni ciała zwanych refleksami, które znajdują się na stopach. Jest to technika „chodzenia” palcami po stopie. Która ma za zadanie pomagać osiąganiu równowagi organizmu. Zabieg wpływa na detoksykacje, redukuje napięcia w ciele, odblokowuje zastoje, pobudza do pracy narządy które wymagają pobudzenia, a wycisza nadaktywne.

Co poprawa jakości życia, poprawia poziom energii i witalności, dobrej jakości snu.

Czas trwania zabiegu 60 min. 
BAŃKI OGNIOWE


Były popularne już w medycynie ludowej. Aby je postawić, niezbędne jest ich podgrzanie za pomocą spirytusu, denaturatu lub podpalonego i zamoczonego w alkoholu gazika. Bańki ogniowe są skuteczne w leczeniu chorób układu oddechowego. Oprócz właściwości ogólnego pobudzenia reakcji odpornościowych, bańki lekarskie wykazują także zdolność do pobudzania reakcji miejscowych, dlatego swoje zastosowanie znajdują także w ortopedii, neurologii i leczeniu wielu zespołów bólowych