HENNA BROWBrwi są bardzo ważnym elementem naszego wyglądu. Odpowiednio wyeksponowane i zadbane nadają naszej twarzy charakteru. Henna Brow jest alternatywą dla makijażu permamentnego - nadaje efekt „tatuażu” brwi i utrzymuje się aż do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włoskach (w zależności od rodzaju skory, na skórze tłustej i suchej może utrzymywać się nieco krócej oraz częstliwości wykonywania peelingów). Po zabiegu aplikowany jest specjalny olejek, który w znacznym stopniu regeneruje i odbudowuje nawet silnie zniszczone brwi. W skład olejku wchodzi aż 17 składników aktywnych – przede wszystkim olej z papai, który aplikowany bezpośrednio po zabiegu powoduje, że kolor utrzymuje się znacznie dłużej oraz zapobiega jego wypłukiwaniu się. Wygładza również łuski włosów dzięki czemu brwi stają się o wiele miększe. 

Korzyści wykonania zabiegu henny pudrowej: regeneracja brwi poprzez naturalny skład (m.in. ekstrakt z liści lawsoni bezcierniowej egipskiej, Afryki, Australii, wyciąg irański indygo, ekstrakt z liści drzewa kakaowego), kształt, który jest prawidłowo nadany, utrzymujący się o wiele dużej niż tradycyjna henna, przyśpeszenie wzrostu brwi nawet aż do 60% przy wykonaniu m.in. 3 zabiegów, a przede wszystkim piękny wygląd brwi.LIFTING RZĘS


Lifting rzęs to prosty zabieg, dla kobiet, które nie przepadają za spektakularnym podkręceniem rzęs. Zabieg ten pięknie, naturalnie podkręca i unosi rzęsy oraz nie niszczy ich. Utrzymuje się od 4 do 6 tygodni, warto go powtarzać regularnie co 3 tygodnie.

Przeciwwskazania do zabiegu: infekcje, choroby oka: zaćma, jaskra, zespół suchego oka, uczulenie na składniki, osoby, którym nadmiernie wypadają rzęsy.