OCZYSZCZANIE WODOROWE


Dla kogo jest ten zabieg?


Zabieg jest dla każdego. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Jest na tyle uniwersalny, że mogą skorzystać z niego osoby posiadające skórę trądzikową, skórę atopową, maksymalnie wrażliwą, naczyniową i dojrzałą.


Na czym polega?


Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego bardzo swobodnie przenika w głąb naszej skóry, a gdy już się tam dostanie to oczyszcza ją na poziomie komórkowym, przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe (które przyczyniają się do uszkadzania włókien kolagenowych, wiotczenia skóry oraz zwiększenia jej nadwrażliwości) w cząsteczki wody. Trzeba zaznaczyć, że jest to obecnie najmniej inwazyjne oczyszczanie skóry na rynku, całkowicie bezbolesne, a przede wszystkim bezpieczne. Wykonanie zabiegu oczyszczania wodorowego nie jest poprzedzone żadnym przygotowaniem poza zmyciem ewentualnego makijażu.


Wskazania


Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie jeśli pragniesz: dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia skóry, regeneracji skóry narażonej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, zapobiegania starzenia się skóry (tzn. neutralizowania wolnych rodników) za czym idzie ujędrnienie i odmłodzenie skóry, przeciwdziałania problemom skórnym takim jak: trądzik, nadmierne wydzielanie sebum oraz zaskórniki.

Przeciwwskazania


Zmiany obecne w miejscu w którym przeprowadzany jest zabieg tj. opryszczka, a także przerwana ciągłość naskórka, nowotwory.

Efekty zabiegu


Głównym atutem wykonania tego zabiegu jest uzyskanie idealnie oczyszczonej, odświeżonej i nawilżonej skóry. Przyśpieszają się jej procesy regeneracyjne. Skóra staje się przyjemna w dotyku, a po usunięciu martwego naskórka nabiera zdrowego kolorytu. Efekty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu.


Oczyszczanie wodorowe...i nie tylko!


Dla spotęgowania efektu oczyszczania wodorowego możemy dobrać dla Ciebie indywidualny zabieg dopełniający. Dzięki temu uzyskasz jeszcze lepsze rezultaty. 


PRZEŁOMOWA TERAPIA LIKWIDUJĄCA PRZYCZYNY TRĄDZIKU - ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO - REGULUJĄCY


Dla kogo jest ten zabieg?


Zabieg rekomendujemy dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych, którzy zmagają się z problemami skórnymi: skórą skłonną do trądziku pospolitego, tłustą z nadmiarem produkującego się sebum oraz zanieczyszczoną z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, łojotokowym zapaleniem skóry, Zabieg ten polecany jest już od najmłodszych lat dzięki specjalnie opatentowanej formule! 


Czym się wyróżnia?


Zabieg ten to absolutny fenomen. Polega na niezwykle inteligentnym. nieantybiotykowym mechanizmie blokującym system komunikowania się bakterii - dzięki temu nie mogą "atakować" Twojej skóry. Jest to specjalnie i starannie zaprojektowana terapia dermokosmetyczna, która reguluje mikrobiom skóry oraz zwalcza przyczyny trądziku. 

Dodatkowym atutem jest przeprowadzanie kuracji w okresie całorocznym.


Pierwsze zdjęcie przedstawia stan skóry przed rozpoczęciem terapii: skóra posiada 73 pory. Drugie zdjęcie po zastosowaniu 30 dniowej terapii: skóra posiada 46 porów.
Badania te zostały przeprowadzone na grupie osób od 12 do 29 lat.


Efekty zabiegu

Eliminacja zmian trądzikowych, a także uregulowania pracy gruczołów łojowych - zredukowanie efektu "świecenia" się skóry, redukcja zaskórników, zmniejszenie porów.

Częstotliwość wykonywania


Zabieg ten można wykonywać co 7-14 dni, w serii 4-8 zabiegów w zależności od potrzeb Twojej skóry.

NATURALNY ZABIEG EKSFOLIACJI SKÓRY - GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE NASKÓRKA PEELINGIEM ZIOŁOWYM

Na czym polega zabieg?

Zabieg ten stanowi bezpieczną alternatywę dla metod tradycyjnych: eksfoliująco-złuszczających. Podstawą jest w 100% naturalna kompozycja wyselekcjonowanych składników.  Zawarte w peelingu składniki działają silnie: przeciwzapalnie, bakteriobójczo, przeciwłojotokowo. Skuteczność działania zabiegu jest efektem stymulacji biochemicznych procesów zachodzących w skórze pod wpływem bioaktywnych związków, które są zawarte w mieszance peelingu. Kluczowym punktem peelingu jest wmasowanie specjalnie opatentowanej mieszanki w skórę twarzy lub ciała - w zależności, którą partię ciałą poddamy zabiegowi. Celem uzyskania masażu jest uzyskanie intensywnego przekrwienia - za czym idzie dosadne dotlenienie i odżywienie. Masaż również powoduje przenikanie bioaktywnych związków do skóry. Dostarczone i zaczerpnięte przez skóre składniki aktywne uwalniają się przez następnych 48 godzin. 


Efekty zabiegu


Wygładzenie struktury twarzy, spłycenie blizn i rozstępów, rozjaśnienie przebarwień, uzyskanie jednolitego koloru skóry, redukacja ilości sebum, zmniejszenie zmian trądzikowych, uelastycznienie skóry wraz z ujędrnieniem, odmłodzenie skóry i zmniejszenie widoczności zmarszczek.


Wskazania


Nierównomierny koloryt skóry, przebarwienia, utrata jędrności i elastyczności, objawy fotostarzenia, zaskórniki, nadmierna produkcja sebum, rozstępy, blizny, zaskórniki, nadmierne rogowacenie, trądzik pospolity - wykwity, które nie są zapalne, zmiany potrądzikowe.


Przeciwwskazania


Ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze, leczenie światłem, leczenie izotretynoiną, zabiegi chirurgiczne twarzy, przerwanie ciągłości naskórka, alergia na składniki preparatów, skłonność do keloidów.

Możliwe odczucia po zabiegu

uczucie wrażliwej skóry - przybliżona wrażliwość do tej, która występuje tuż po opalaniu, przy dotyku skóry odczucie kłucia tzw. "efekt szklanej waty", spierzchnięcie skóry, napięcie skóry, zaczerwienienie i rumień.