DEPILACJA WOSKAMI NATURALNYMI LYCONSystem depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.
Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini, ponieważ do produkcji wosków używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Opatentowany sposób wykonywania zabiegu jest najważniejszym elementem tego zabiegu. Dzięki tej depilacji możemy usunąć włoski od 2mm! czego nigdy nie umożliwiała tradycyjna depilacja, stąd wyszliśmy na przód szukając nowych możliwości dla Naszych klientów.

Lycon to nowe podejście do depilacji. To rewelacyjnie opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym przyjemny dla kosmetyczki wykonującej zabieg.