PRESOTERAPIA

Drenaż limfatyczny wykonywany za pomocą profesjonalnej nowoczesnej uciskowej aparatury.


Presoterapia - to masaż uciskowy, wykonywany za pomocą profesjonalnej aparatury.

 Działa rewelacyjnie zarówno na układ limfatyczny jak i krwionośny. 

Ma wszelakie zastosowania - począwszy od łagodzenia obrzęków występujących np. w kończynach dolnych, zaburzeń, które występują w układzie limfatycznym, ale też jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę.


Zabieg masażu uciskowego - wpływa silnie na odżywienie i dotlenienie tkanek w organizmie, detoksykuje, niweluje występujący cellulit, pobudza układ limfatyczny i krwionośny do prawidłowej pracy, wyrównuje cyrkulację krwi, ujędrnia skórę (świetnie działa w połączeniu z innymi zabiegami na ciało), niweluje występujące obrzęki limfatyczne, usuwa zatrzymującą się wodę w organizmie, jest świetny dla osób, które są aktywne sportowo.

Warto: korzystając z zabiegów presoterapii regularnie się nawadniać oraz dbać o zdrowy tryb życia, a także wykonywać zabiegi w serii - dzięki tym czynnikom potrafimy uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt.


Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów: 

zaawansowana miażdżyca żył obwodowych, wszelakie choroby serca: niewydolność układu krążenia, skłonności do krwotoków, choroby krwi (tzw. choroby hematologiczne), rozrusznik serca, metalowe protezy - elementy w ciele, wszelkie zaburzenia psychosomatyczne oraz występująca epilepsja, niewydolność oddechowa, choroby nerek, aktywne infekcje (wirusowe, bakteryjne, ale też grzybicze), owrzodzenia, choroby endokrynologiczne, zaawansowana neuropatia, choroby nowotworowe (tylko w trakcie ich leczenia), inne ciężkie choroby tutaj nieujęte.