PEELING KAWITACYJNY


Peeling kawitacyjny, to zabieg oczyszczający, a także "sterylizujący" skórę, ale też poprawiający mikrokrążenie - dzięki temu Twoja skóra jest bardziej dotleniona i odżywiona. 

Przy pomocy ultradźwięków i cieczy (np. delikatny tonik - dobrany pod określony rodzaj skóry) - dochodzi do subtelnego złuszczania się warstwy rogowej.

To świetne przygotowanie jako krok przed penetracją dodatkowych składników aktywnych (np. serum, ampułki) przed dalszymi zabiegami.

Jest całkowicie bezbolesny - dzięki czemu mogą go wykonywać osoby, o niskim progu bólu, ale też jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy borykają się z cerą o wyższej wrażliwości.

Wskazania do zabiegu: trądzik pospolity, rozszerzone pory i zaskórniki, skóra przetłuszczająca się, skóra wymagająca ogólnej regeneracji (np. silnie przesuszona), skóra, która jest mało sprężysta, szorstka, zmęczona, a także posiadająca przebarwienia.


OCZYSZCZANIE WODOROWE


Oczyszczanie wodorowe, to zabieg polegający za wprowadzaniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru - co powoduje doskonałe oczyszczanie się komórek, a także świetnie przeciwdziała starzeniu się skóry.

Cząsteczki wodoru wprowadzane są specjalną głowicą, indywidualnie dobraną pod skórę (w zależności, czy jest bardziej tłusta, czy też sucha) - techniką "strugi wody" pod zwiększonym ciśnieniem - dzięki temu otwieramy drogę, którą mogą docierać cenne składniki aktywne, w dalszym etapie zabiegu.

Zabieg sprawdza się nie tylko u kobiet, ale też u mężczyzn.

W oczyszczaniu wodorowym działamy głównie na zasadzie oczyszczenia, odżywienia skóry, ale też zwiększenia jej napięcia i eliminacji wolnych rodników.

Wskazania do zabiegu: skóra zanieczyszczona, szara, zmęczona, odwodniona, pozbawiona blasku.

Oczyszczanie wodorowe jest bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. 


SONOFOREZA


Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (np. witamin) w żywe warstwy naskórka, jest to o wiele skuteczniejsze rozwiązanie niżeli manualne wtłaczanie tych substancji (np. przez lekki masaż) - dlatego, że przenikanie ich jest o wiele bardziej efektywniejsze, dzięki temu, że ultradźwięki przebijają barierę hydrolipidową i składniki aktywne mogą być penetrowane o wiele głębiej.

Wskazania do zabiegu:  skóra mało odżywiona, trądzik, różnego typu podrażnienia, skóra starzejąca się oraz mało elastyczna.


* Sonoforezę polecamy jako dodatek do podstawowych zabiegów.FALE RADIOWE